Asus Marshmallow MD100 Brave Green Mouse (90XB07A0-BMU0A0)

23.92
  • Ražotājs: Asus
  • ID: 342282
  • Kods: 90XB07A0-BMU0A0
  • EAN: 4711387014646
  • Pieejamība:
    Ir noliktavā
  • Piegādes laiks no piegādātāja noliktavas līdz veikalam: 3-10 darba dienas
Daudzums

Piegāde un apmaksa

Piegāde ar kurjeru - no 7.00 EUR
Omniva pakomāti - 4.00 EUR
Izņemt veikalā - Bezmaksas

Apmaksas metodes:
Bankas pārskaitījums
Online maksājums (Bank Link)

Dalīties

Preces apraksts
ASUS Marshmallow MD100 pele

Kompakta, krāsaina un pārnēsājama ASUS Marshmallow MD100 pele, kas parādīta četros krāsu variantos Quiet Blue, Solar Blue, Lilac Purple un Brave Green. Kompaktā ASUS Marshmallow MD100 pele piešķir jūsu ikdienai dinamikas pieskārienu, piedāvājot magnētiski piestiprinātus vāciņus, kurus var ātri nomainīta, kā arī praktiska siksna ērtai pārnēsāšanai. Lai nodrošinātu drošību un labāku higiēnu, pārvalkiem ir ASUS Antibacterial Guard pārklājums, kas aptur kaitīgo baktēriju vairošanos. ASUS Marshmallow MD100 pele piedāvā arī vienkāršu DPI regulēšanu dažādām precizitātes pakāpēm, kā arī 100% PTFE pēdas vienmērīgai kustībai uz jebkura veida līdzenas virsmas.

Viegls, plāns dizains, ērti pārnēsājams

Simetriskā ASUS Marshmallow MD100 pele ir lieliski piemērota lietotājiem kreiļiem vai labročiem. Pele sver tikai 56 gramus, un tajā ir iekļauta slēpta pārnēsāšanas siksniņa, kuru var ērti novietot uz pirksta, pārvietojoties no darbstacijas uz konferenču telpu.

Plaša pievilcīgu krāsu variantu izvēle

ASUS Marshmallow MD100 peles komplekts ietver papildu augšējo vāciņu, kas piešķir ierīcei divus dažādus stilus, lieliski papildinot moderno klēpjdatoru dizainu, piemēram, ASUS Vivobook un Zenbook. Quiet Blue komplekts nodrošina profesionāla izskata ASUS Marshmallow MD100 peli ar Quiet Blue un Solar Blue augšējiem vākiem. Lilac Mist komplektā ietilpst vāki Lilac Mist Purple un Brave Green krāsās, kas garantē modernu izskatu.

Beztrokšņa un izturīga konstrukcija

Pelē ASUS Marshmallow MD100 izmantotie slēdži ir paredzēti izturīgi, un 10 miljonu klikšķu izturība nodrošina trīs reizes ilgāku kalpošanas laiku salīdzinājumā ar parastajām biroja pelēm. Turklāt zema trokšņa līmeņa slēdža dizains samazina peles klikšķu troksni līdz mazākam par 20 dB, padarot to piemērotu lietošanai klusā vidē.

Ātra un vienmērīga izsekošana

MD100 pele ir aprīkota ar pēdām, kas izgatavotas no 100% PTFE, kas nodrošina vienmērīgu slīdēšanu uz jebkuras virsmas. Turklāt tiek nodrošināta pilna DPI jutības regulēšana, kas ļauj pārslēgties starp 800, 1000 un 1600 DPI līmeņiem, lai tie atbilstu dažādiem lietošanas scenārijiem.

Divi bezvadu savienojuma režīmi ar ilgu akumulatora darbības laiku

Divi bezvadu savienojuma režīmi: radio savienojums 2,4 GHz joslā un savienojums, izmantojot Bluetooth 5.0, kas nodrošina augstu datu pārraides jaudu, lai garantētu precīzu vadību bez aizķeršanās. Turklāt integrētā enerģijas taupīšanas tehnoloģija ļauj strādāt visu gadu ar vienu akumulatoru.

Jūsu spēcīgākā aizsardzība

Peles ASUS Marshmallow MD100 virsma ir pārklāta ar jauno ASUS Antibacterial Guard antibakteriālo pārklājumu. Ir zinātniski pierādīts, ka šis īpašais pārklājums samazina baktēriju augšanu2 par vairāk nekā 99% 24 stundu laikā, lai potenciāli samazinātu kaitīgo baktēriju izplatīšanos kontakta ceļā.
Interneta veikals 1clix.euInformatīvais tālrunis: +371 20609997, +371 24504091
VISAS PRECES